07/10/2013

     

    

Carreira 15 K

 

Máis de 450 corredores participaron na Carreira Solidaria 15k Oia-O Rosal-A Guarda

 

        Organizada polos concellos da Guarda, O Rosal e Oia, cuxos alcaldes estiveron na entrega de premios, e o Banco Mediolanum, celebrouse o domingo (06/10/2013) a primeira carreira solidaria con Avelaíña e o Centro San Xerome que recibirán un euro por cada inscrito, 15K do Atlántico, que contou coa participación duns 450 corredores, que cubriron a distancia que separa as localidades da Guarda e Oia nun tempo mínimo de 46.15, marca establecida por Pedro Nimo del Oro, do club Bikila de Santiago de Compostela, entrando en segundo lugar o croata Roberto Geralavicius, da Sociedade Gimnástica de Pontevedra, e residente en Santiago de Compostela, e en terceiro lugar Santiago López Rodríguez, do Club Atletismo Porriño.

         Na categoría feminina, a primeira clasificada foi a mosense Sara Pérez Rodríguez, do Comesaña Sporting Club, cun tempo de 57.42, seguida de Raquel Suárez Pedrosa, do Ría de Ferrol e, en terceiro lugar, a guardesa Ariana González Verde, da Sociedade Atlética do Trega.

        O comentarista deportivo Terio Carrera conduciu, na línea de chegada, instalada na Rúa do Porto, da Guarda, o final da carreira e a entrega de premios, trofeos que recibiron os tres primeiros de cada categoría, así como os tres primeiros de cada concello.

        Foi, en definitiva, unha festa deportiva que contou coa complicidade da climatoloxía, unha organización volcada no evento, e o anuncio de que esta proba, 15K, 15 quilómetros, nace con vocación de continuidade.

Ver Clasificacións

 

Outra forma de ver a reportaxe: premer na foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reportaxe anterior

 

BTT Serra da Groba

 

Outras reportaxes

 

Índice reportaxes 2012

 

 

 

Se desexa incluír unha reportaxe comercial en galiciasuroeste infórmese sen compromiso enviando un correo a:

galiciasuroeste(arroba)gmail (punto)com

 

 

 

  

 

 CLASIFICACIÓNS

 

15 K DEL ATLANTICO, 06/10/2012

 

 

 

Adultos.  Distancia: 15.000 m

 

 

 

 

TROFEOS A L@S TRES PRIMER@S DE CADA CATEGORÍA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PJM

PROMESA/JUNIOR MASCULINA

Inscritos:

8

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

288

TOMAS OLABERRIA

0:54:22

 

 

 

2

124

SERGIO PEDROSA COSTAS

1:06:22

 

BAIONA

 

3

173

ADRIÁN GÁNDARA LOMBA

1:06:58

 

A GUARDA

 

 

 

 

 

 

 

 

PJF

PROMESA/JUNIOR FEMENINA

Inscritos:

3

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

68

ROCIO RODRIGUEZ MARTINEZ

1:02:16

S.A. VAL MIÑOR

A GUARDA

 

2

445

SANDRA SOBREIRA OTERO

1:11:33

ATLETISMO PORRIÑO

PONTEAREAS

 

3

198

REBECA FILGUEIRA CONDE

1:21:33

 

GONDOMAR

 

 

 

 

 

 

 

 

SNM

SENIOR MASCULINO

Inscritos:

134

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

281

PEDRO NIMO DEL ORO

0:46:15

BIKILA

SANTIAGO DE COMPOSTELA

2

11

ROBERTAS GERALAVICIUS

0:46:40

SOCIEDAD GIMNASTICA DE PONTEVEDRA

SANTIAGO DE COMPOSTELA

 

3

247

AGUSTÍN GONZÁLEZ ÁLVAREZ

0:52:03

 

A GUARDA

 

 

 

 

 

 

 

 

SNF

SENIOR FEMENINA

Inscritos:

24

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

45

SARA PÉREZ RODRÍGUEZ

0:57:42

COMESAÑA SPORTING CLUB

MOS

 

2

499

RAQUEL SUAREZ PEDROSA

0:59:02

RIA DE FERROL

SANTIAGO DE COMPOSTELA

 

3

83

ARIANA GONZÁLEZ VERDE

1:00:55

SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA

O ROSAL

 

 

 

 

 

 

 

 

MAM

MASTER A MASCULINO

Inscritos:

235

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

418

SANTIAGO LOPEZ RODRIGUEZ

0:49:17

ATLETISMO PORRIÑO

O PORRIÑO

 

2

424

ELÍAS SALVADOR DOMÍNGUEZ CABRAL

0:49:49

NEW BALANCE TEAM

PONTEVEDRA

 

3

408

JOSE CARLOS FERREIRA GONZALEZ

0:50:17

ALEJANDRO GÓMEZ

LA GUARDIA

 

 

 

 

 

 

 

 

MAF

MASTER A FEMENINA

Inscritos:

30

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

182

BELINDA LORENZO LAREO

1:04:33

 

GONDOMAR

 

2

156

NURIA DOMINGUEZ ASENSIO

1:06:47

 

TUI

 

3

69

LOLA MARTINEZ LOSADA

1:07:48

S.A. VAL MIÑOR

NIGRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

MBM

MASTER B MASCULINO

Inscritos:

53

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

422

JUAN MANUEL MENDEZ ESTEVEZ

0:52:12

CASTRELOS 20:30

VIGO

 

2

441

CARLOS SANTOS ARGIBAY

1:01:40

ATLETISMO PORRIÑO

O PORRIÑO

 

3

509

ANTONIO ALONSO VALVERDE

1:02:08

SERVIOCIO

GONDOMAR

 

 

 

 

 

 

 

 

MBF

MASTER B FEMENINA

Inscritos:

4

 

 

 

PtoCat

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

1

407

CARMEN COSTAS RODRIGUEZ

1:15:15

ALEJANDRO GÓMEZ

BAIONA

 

2

567

NIEVES SANTAMARIA GÓMEZ

1:20:28

 

PONTEVEDRA

 

3

70

MARIA JOSEFA FREIRE MOSQUERA

1:37:55

S.D.A. SAN MIGUEL DE OIA

NIGRAN

 

Publicada a las 12:23:26 del 06/10/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 K DEL ATLANTICO, Premios Locales A Guarda

 

 

 

Adultos.  Distancia: 15.000 m

 

 

 

 

 

TROFEO AL PRIMER CORREDOR LOCAL A GUARDA (MASCULINO Y FEMENINO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASCULINO

 

 

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

 

1

408

JOSE CARLOS FERREIRA GONZALEZ

 00:50:17

ALEJANDRO GÓMEZ

LA GUARDIA

 

2

247

AGUSTÍN GONZÁLEZ ÁLVAREZ

 00:52:03

 

A GUARDA

 

 

3

425

JOSE ANTONIO ALVAREZ OTERO

 00:52:58

SERVIOCIO VAL MIÑOR

A GUARDA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEMENINO

 

 

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

 

1

68

ROCIO RODRIGUEZ MARTINEZ

 01:02:16

S.A. VAL MIÑOR

A GUARDA

 

 

2

242

CONCHI ADROVER PACHECO

 01:09:33

 

A GUARDA

 

 

3

200

FANI CARNERO CARDOSO

 01:14:12

 

A GUARDA

 

 

Publicada a las 13:10:56 del 06/10/2013

 

 

 

 

 

                           

 

15 K DEL ATLANTICO, Premios Locales O Rosal

Adultos.  Distancia: 15.000 m

 

 

 

LOCALES O ROSAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASCULINO

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

1

84

CARLOS FERNÁNDEZ ÁLVAREZ

 01:00:57

SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA

O ROSAL

2

442

JOSE CARLOS GAGO DORNA

 01:01:12

ATLETISMO PORRIÑO

O ROSAL

3

241

JORGE MAURI CIVIDANES

 01:02:55

 

O ROSAL

 

 

 

 

 

 

FEMENINO

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

1

83

ARIANA GONZÁLEZ VERDE

 01:00:55

SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA

O ROSAL

2

85

MARÍA LUISA FERNÁNDEZ ÁLVAREZ

 01:14:33

SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA

O ROSAL

3

172

ANDREA GONZALEZ FERNANDEZ

 01:17:17

 

A GUARDIA

Publicada a las 13:12:49 del 06/10/2013

 

 

 

 

15 K DEL ATLANTICO,Premios Locales Oia

Adultos.  Distancia: 15.000 m

 

 

 

 

 

LOCALES OIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASCULINO

 

 

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

 

1

56

VÍCTOR MANUEL ROLÁN PAZOS

 01:03:13

PAZOS&BUGALLAS

A GUARDA

 

2

60

ANXO TABOADA GONZÁLEZ

 01:05:00

RUNNING LUSEKELO

OIA

 

 

3

164

ARSENIO RODRIGUEZ ALONSO

 01:11:32

 

NIGRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEMENINO

 

 

 

 

 

 

PtoLocal

Dorsal

Nombre

T_Final

Club

Localidad

 

 

1

108

PATRICIA PULIDO GONZALEZ

 01:13:23

 

OIA

 

 

Publicada a las 13:11:53 del 06/10/2013

 

 

 

 

 

 

 

15 K DEL ATLANTICO, A Guarda 06/10/2012        
Adultos.  Distancia: 15.000 m          
CLASIFICACION PROVISIONAL          
               
Pto Dorsal Nombre Sx PtoCat Tiempo Club Localidad
1 281 PEDRO NIMO DEL ORO   SNM- 1  00:46:15 BIKILA SANTIAGO DE COMPOSTELA
2 11 ROBERTAS GERALAVICIUS   SNM- 2  00:46:40 SOCIEDAD GIMNASTICA DE PONTEVEDRA SANTIAGO DE COMPOSTELA
3 418 SANTIAGO LOPEZ RODRIGUEZ   MAM- 1  00:49:17 ATLETISMO PORRIÑO O PORRIÑO
4 424 ELÍAS SALVADOR DOMÍNGUEZ CABRAL   MAM- 2  00:49:49 NEW BALANCE TEAM PONTEVEDRA
5 408 JOSE CARLOS FERREIRA GONZALEZ   MAM- 3  00:50:17 ALEJANDRO GÓMEZ LA GUARDIA
6 14 ANTONIO LIÉBANAS MÉNDEZ   MAM- 4  00:51:12   BAIONA
7 247 AGUSTÍN GONZÁLEZ ÁLVAREZ   SNM- 3  00:52:03   A GUARDA
8 422 JUAN MANUEL MENDEZ ESTEVEZ   MBM- 1  00:52:12 CASTRELOS 20:30 VIGO
9 9 PABLO CARRERA BLANCO   SNM- 4  00:52:42 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
10 425 JOSE ANTONIO ALVAREZ OTERO   MAM- 5  00:52:58 SERVIOCIO VAL MIÑOR A GUARDA
11 426 FRANCISCO JAVIER IGLESIAS DE LA IGLESIA   SNM- 5  00:53:16 SOCIEDAD GIMNASTICA DE PONTEVEDRA REDONDELA
12 285 MARCO ANTONIO VALVERDE CARBALLO   SNM- 6  00:53:40    
13 15 MARCOS FERNANDEZ CIDRAS   MAM- 6  00:53:49   NIGRAN
14 246 JESUS GONZALEZ ALVAREZ   MAM- 7  00:53:59   TUI
15 519 JOSE LUIS GOMEZ SOTO   MAM- 8  00:54:03 TANINOS RUNNERS PONTEAREAS PONTEAREAS
16 288 TOMAS OLABERRIA   PJM- 1  00:54:22    
17 413 GUILLERMO PEDRERO LOPEZ   SNM- 7  00:54:45 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. MOS
18 417 ADRIÁN GONZÁLEZ BLANCO   SNM- 8  00:54:45 ATHLETICS AVENTURA VIGO
19 515 MARCOS GROBA BARGIELA   MAM- 9  00:55:01 TANINOS RUNENRS PONTEAREAS PONTEAREAS
20 414 EDUARDO GOY GOMEZ   MAM- 10  00:55:02 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
21 282 MARCOS EDUARDO PIÑA   MAM- 11  00:55:05    
22 428 CARLES MONTALT MIQUEL   SNM- 9  00:55:16   VIGO
23 72 MIGUEL IGLESIAS VALVERDE   SNM- 10  00:55:34 S.D.A. SAN MIGUEL DE OIA NIGRAN
24 411 GONZALO BRANDÓN DOMÍNGUEZ   MAM- 12  00:55:37 ALEJANDRO GÓMEZ A GUARDA
25 420 SERGIO IGLESIAS ALONSO   SNM- 11  00:55:43 BUSCO EQUIPO BEADE(VIGO)
26 404 DAVID COSTAS TORRES   SNM- 12  00:55:50 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
27 416 GONZALO RODRIGUEZ LOPEZ   MAM- 13  00:55:57 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
28 492 MIGUEL MARZOA RUÍZ   SNM- 13  00:56:01 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
29 309 IVÁN RODRÍGUEZ VICENTE   SNM- 14  00:56:11 CORREDORES POPULARES ARMADA FERROL
30 429 CARLOS VAZQUEZ TRONCOSO   SNM- 15  00:56:12   ARBO
31 470 LINO PORTELA CORDEIRO   MAM- 14  00:56:20 CLUB ATLETISMO SAMERTOLAMEU MOAÑA
32 262 MANUEL CASTRO CERQUEIRA   MAM- 15  00:56:22   MOAÑA
33 3 RAMIRO ALVAREZ RODRIGUEZ   SNM- 16  00:56:29 ALEJANDRO GÓMEZ LA GUARDIA
34 5 MARTIN VALVERDE VILLAR   MAM- 16  00:56:55 ALEJANDRO GÓMEZ NIGRAN
35 36 DAVID ESTEVEZ DOMINGUEZ   SNM- 17  00:57:10 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARIN
36 434 MANUEL FRAGA DÍAZ   SNM- 18  00:57:12 ARMADILLOS TEO
37 265 ANTONIO TOUCEDO ESTEVEZ   SNM- 19  00:57:19   PORRIÑO
38 521 JORGE SABUGO SOUSA   SNM- 20  00:57:19 TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDRA LEÓN
39 447 MARCOS FERNANDEZ CARRERA   MAM- 17  00:57:28 ATLETISMO PORRIÑO SALVATIERRA DE MIÑO
40 466 HUGO BALSERA SANMIGUEL   MAM- 18  00:57:36 CENTRO DE FISIOTERAPIA RAQUEL BALSERA VILLAGARCIA DE AROSA
41 7 JOSE ANTONIO RODRIGUEZ ALVAREZ   MAM- 19  00:57:38 ATHLETICS KRONOS TEAN VIGO
42 450 ALEJANDRO OTERO RAMIREZ   SNM- 21  00:57:38 BOUZA SPRINT VIGO
43 45 SARA PÉREZ RODRÍGUEZ F- 1 SNF- 1  00:57:42 COMESAÑA SPORTING CLUB MOS
44 530 ALBERTO MARIÑO SILVA   MAM- 20  00:57:47   VIGO
45 436 JOSÉ ANDRÉS FERVENZA FRAGUEIRO   MAM- 21  00:57:48 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
46 584 DAVID MALLO ALONSO   MAM- 22  00:57:55   VIGO
47 33 XULIO CRUZ COUSO   MAM- 23  00:58:01 CLUB ATLETISMO SAMERTOLAMEU MOAÑA
48 26 SONGY PENA LOMBA   MAM- 24  00:58:04 BUGALLAS MOBLES & VICTOR PAZOS A GUARDA
49 57 VICTOR ANGEL RIVAS CID   MAM- 25  00:58:10 REAL CLUB CELTA DE ATLETISMO VIGO
50 421 JOSE VIDAL RIAL   MAM- 26  00:58:12 CASTRELOS 20:30 VIGO
51 415 ALBERTO IGLESIAS CABALEIRO   MAM- 27  00:58:21 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
52 449 JOSE LUIS PICO PITA   MAM- 28  00:58:23 ATLETISMO VIGO VIGO
53 402 CESAREO PRADO FIGUEROA   MAM- 29  00:58:32 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
54 581 JOSÉ ANTONIO DE RIVAS MARTÍN-MAESTRO   MAM- 30  00:58:41   PONTEVEDRA
55 518 ISMAEL CASAL MARIÑO   MAM- 31  00:58:59 TANINOS RUNNERS PONTEAREAS PONTEAREAS
56 593 OSCAR GARCIA GARCIA   SNM- 22  00:59:00   SALCEDA
57 22 JOSE CARLOS GRAÑA ALONSO   MAM- 32  00:59:01 ATHLETICS AVENTURA MOS
58 301 JUAN CARLOS RODRIGUEZ LOUREIRO   MAM- 33  00:59:02   PORRIÑO
59 499 RAQUEL SUAREZ PEDROSA F- 2 SNF- 2  00:59:02 RIA DE FERROL SANTIAGO DE COMPOSTELA
60 259 JOSE ANGEL ALVAREZ RODRIGUEZ   SNM- 23  00:59:11   MOS
61 8 JORGE ARUFE ESPIÑA   MAM- 34  00:59:26 CLUB CICLISTA DE LA FUENTE SANTIAGO DE COMPOSTELA
62 464 DANIEL LOPEZ CANTO   MAM- 35  00:59:28 CATEDRATICOS DO ASFALTO LUGO
63 517 EDUARDO PINO MARTINEZ   MAM- 36  00:59:38 TANINOS RUNNERS PONTEAREAS PONTEAREAS
64 473 JOSE MACABEOS VALVERDE CARBALLO   MAM- 37  00:59:47 CLUB ATLETISMO TUI-THERMALIA TUI
65 591 HERNÁN OREJAS MARTINEZ   MAM- 38  00:59:50   VIGO
66 243 DAVID RODRIGUEZ GIL   SNM- 24  00:59:55   SALCEDA DE CASELAS
67 240 MIGUEL FERNANDEZ CASTRO   SNM- 25  01:00:01   O GROVE
68 13 DOMINGO DURAN SILVA   MAM- 39  01:00:08   BAIONA
69 251 HELDER PINHEIRO GABRIEL MENDES   MAM- 40  01:00:09   SENHORA DA HORA
70 248 ROBERTO MARTINEZ TRIGO   SNM- 26  01:00:13   A GUARDA
71 588 JOSE CARRERA   MAM- 41  01:00:15   VIGO
72 592 ANDRES SUEIRO MENDEZ   SNM- 27  01:00:19   MEAÑO
73 76 MARCOS ROGELIO ALONSO GONZALEZ   SNM- 28  01:00:24 SERVIOCIO VIGO
74 35 JOSE A. FUENTES SAYAR   MAM- 42  01:00:40 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARIN
75 308 LAZARO CABRERA GIRALT   MAM- 43  01:00:46 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
76 435 AMADOR REBOREDA GRAÑA   MAM- 44  01:00:51 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
77 485 ANTONIO CARBALLAL GONZALEZ   SNM- 29  01:00:54 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARIN
78 83 ARIANA GONZÁLEZ VERDE F- 3 SNF- 3  01:00:55 SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA O ROSAL
79 84 CARLOS FERNÁNDEZ ÁLVAREZ   MAM- 45  01:00:57 SOCIEDADE ATLÉTICA DO TREGA O ROSAL
80 278 ERNESTO VIDAL CASTRO   MAM- 46  01:01:01   VIGO
81 472 SERGIO CURRA PASTORIZA   SNM- 30  01:01:03 CLUB ATLETISMO SAMERTOLAMEU MOAÑA
82 12 ROBERTO GONZÁLEZ MARTÍNEZ   MAM- 47  01:01:05 VETERANOS DE SAMIL/MANUEL TOMAS VIGO
83 491 GERMÁN DÍAZ ALONSO   MAM- 48  01:01:05 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
84 442 JOSE CARLOS GAGO DORNA   MAM- 49  01:01:12 ATLETISMO PORRIÑO O ROSAL
85 245 CASTO MILLOS CARRERA   MAM- 50  01:01:19    
86 463 HORACIO GIL LAMEIRO   MAM- 51  01:01:23 CASTRELOS 20:30 VIGO
87 585 MIGUEL SUEIRO MÉNDEZ   SNM- 31  01:01:23   MEAÑO
88 524 FRANCISCO ARIAS QUINTEIRO   MAM- 52  01:01:24 WHERE IS THE CHANDAL? VILAGARCIA DE AROUSA
89 477 JUSTI PEIXOTO ANDRÉS   MAM- 53  01:01:26 CLUB ATLETISMO TUI-THERMALIA TUI
90 580 MARCOS FERNANDEZ LOPEZ   SNM- 32  01:01:29   LUGO
91 569 ANGEL RAPOSO IBAÑEZ   MAM- 54  01:01:39   VILAGARCÍA
92 441 CARLOS SANTOS ARGIBAY   MBM- 2  01:01:40 ATLETISMO PORRIÑO O PORRIÑO
93 582 DAVID CABALEIRO   MAM- 55  01:01:46   VIGO
94 427 MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ GARCIA   SNM- 33  01:01:47   PONTEVEDRA
95 490 CARLOS CORRALES PIQUERO   MAM- 56  01:01:51 CLUBE ATLETISMO BOIMORTO AMES
96 412 ALBERTO MALLO MARCOS   MAM- 57  01:01:55 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
97 306 DAVID CARBALLAS REBOREDO   SNM- 34  01:01:59   BRION
98 78 JORGE EMILIO MARTIN COSTAS   MAM- 58  01:02:03 SERVIOCIO BAIONA
99 594 JORGE CARRERA DE CASTRO   MAM- 59  01:02:03   NIGRAN
100 509 ANTONIO ALONSO VALVERDE   MBM- 3  01:02:08 SERVIOCIO GONDOMAR
101 18 RICARDO SOTELINO RODRIGUEZ   MAM- 60  01:02:08 ALEJANDRO GÓMEZ GONDOMAR
102 244 DAVID FERREIRA LAREDO   MAM- 61  01:02:09   VIGO
103 197 MANUEL FLORES CERQUEIRA   MBM- 4  01:02:15   A GUARDA
104 68 ROCIO RODRIGUEZ MARTINEZ F- 4 PJF- 1  01:02:16 S.A. VAL MIÑOR A GUARDA
105 272 JOSE RAMON VILLAFINES RODRIGUEZ   MAM- 62  01:02:28   BAIONA
106 476 FAUSTO BLANCO ARIAS   SNM- 35  01:02:29 CLUB ATLETISMO TUI-THERMALIA TUI
107 586 MANUEL MORALES FERNÁNDEZ   MAM- 63  01:02:29   MOS
108 561 MARCOS VILLAVERDE GOMEZ   SNM- 36  01:02:32   VIGO
109 275 DANIEL LÓPEZ DÍAZ   SNM- 37  01:02:34   VIGO
110 403 JULIO ALONSO DA COSTA   MAM- 64  01:02:53 ALEJANDRO GÓMEZ A GUARDA
111 533 TITO VAZQUEZ VARELA   MAM- 65  01:02:54   CAMOS (NIGRAN)
112 241 JORGE MAURI CIVIDANES   MAM- 66  01:02:55   O ROSAL
113 526 DAVID ARIAS QUINTEIRO   MAM- 67  01:03:02 WHERE IS THE CHANDAL? VILAGARCIA DE AROUSA
114 536 PABLO PAZOS OTERO   MAM- 68  01:03:10   PONTEVEDRA
115 56 VÍCTOR MANUEL ROLÁN PAZOS   MAM- 69  01:03:13 PAZOS&BUGALLAS A GUARDA
116 514 JOSE ANTONIO QUINTAS CASTRO   SNM- 38  01:03:13 TALLERES PONTESECA GONDOMAR
117 17 CARLOS PRADO FERNANDEZ   MAM- 70  01:03:18   SABARIS, BAYONA
118 484 MANUEL SOBRAL GONZALEZ   SNM- 39  01:03:21 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARIN
119 289 NATALIO PUEBLA   SNM- 40  01:03:25    
120 24 DAVID CASTIÑEIRA LAMEIRO   MAM- 71  01:03:28 BASADRE & SUFLENORSA RUNNING TEAM VIGO
121 267 MIGUEL CARRIZO RODRIGUEZ   MAM- 72  01:03:28   VIGO
122 570 ALBERTO LORENZO GIMÉNEZ   SNM- 41  01:03:31   VIGO
123 540 IVÁN ÁLVAREZ IGLESIAS   SNM- 42  01:03:35   CHAPELA
124 46 SERAFÍN COSTAS IGLESIAS   MAM- 73  01:03:38 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
125 405 ROBERTO EXPOSITO EXPOSITO   MAM- 74  01:03:39 ALEJANDRO GÓMEZ LA GUARDIA
126 270 MANUEL PEREZ RODRIGUEZ   MAM- 75  01:03:45   BARCO DE VALDEORRAS
127 25 CARLOS LÓPEZ ALONSO   MAM- 76  01:03:49 BASADRE & SUFLENORSA RUNNING TEAM VIGO
128 82 FRANCISCO LOPEZ HIDALGO   SNM- 43  01:03:54 SERVIOCIO VAL MIÑOR BAIONA
129 549 XABIER OROZCO PRIETO   SNM- 44  01:03:57   PONTEVEDRA
130 522 BENITO NORES GOMEZ   MAM- 77  01:03:58 VIÑAO OURENSE
131 507 JOSE ANTONIO DOMINGUEZ PEREIRA   SNM- 45  01:04:00 S.A. VAL MIÑOR GONDOMAR
132 257 ALBERTO ALVAREZ PORTELA   MAM- 78  01:04:02   A GUARDIA
133 221 PEDRO ALVAREZ ALVAREZ   SNM- 46  01:04:02   A GUARDA
134 589 JAVIER MOYANO SANCHEZ   SNM- 47  01:04:06   CHANTADA
135 576 JOSE LUIS DAPENA TENORIO   MAM- 79  01:04:08   PONTEVEDRA
136 209 ESTEBAN GONZALEZ ROCHA   MAM- 80  01:04:11   PORRIÑO
137 40 SERAFIN PARCERO PÉREZ   MBM- 5  01:04:16 CLUBE DE ATLETISMO "CORREDOIRAS - TORVIGO" CANGAS DO MORRAZO
138 455 JOSE DANIEL GONZALEZ QUINTAIROS   MBM- 6  01:04:21 C.D. VAL DA RABEDA BARBADAS
139 158 DIEGO VICENTE GONZALEZ   SNM- 48  01:04:21   A GUARDA
140 182 BELINDA LORENZO LAREO F- 5 MAF- 1  01:04:33   GONDOMAR
141 260 OSCAR MANUEL FERNANDEZ FRANCISCO   MAM- 81  01:04:34   VIGO
142 438 FRANCISCO OTERO  AMOEDO   MAM- 82  01:04:34 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
143 479 ALFREDO FERREIRO DEAÑO   SNM- 49  01:04:35 CLUB DEPORTIVO AURUM RIBADAVIA
144 433 JESÚS CARBALLEIRA FLÓREZ   MBM- 7  01:04:40 ALEJANDRO GÓMEZ BAIONA
145 439 SABINO ALVAREZ FIGUEROA   MAM- 83  01:04:42 ASOCIACIÓN DEPORTIVA C.A.R. REDONDELA
146 32 SARA CASTILLO OÑATE F- 6 SNF- 4  01:04:42 CLUB ATLETISMO HELLIN HELLIN
147 253 OSCAR ARZA PARRACIA   MAM- 84  01:04:48   VIGO
148 142 RUBÉN ADROVER RODRÍGUEZ   MAM- 85  01:04:51   A GUARDA
149 494 ALBERTO RODRIGUEZ MEIRIÑO   MAM- 86  01:04:58 FLORISTERIA CARMEN SIO VIGO
150 273 ROBERTO GIRALDEZ GONZALEZ   SNM- 50  01:05:00   TOMIÑO
151 60 ANXO TABOADA GONZÁLEZ   MAM- 87  01:05:00 RUNNING LUSEKELO OIA
152 203 JOSE ANTONIO VÁZQUEZ FERNÁNDEZ   SNM- 51  01:05:03   A GUARDA
153 483 JORGE F. RODAL VIDAL   MAM- 88  01:05:04 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARÍN
154 77 GONZALO COMESAÑA ESTEVEZ   MAM- 89  01:05:09 SERVIOCIO NIGRAN
155 145 XESUS E. MONTERO FERREIRA   MAM- 90  01:05:10   A GUARDA
156 409 JOSE MANUEL ALONSO PARADA   MAM- 91  01:05:12 ALEJANDRO GÓMEZ NIGRAN
157 512 IÑAKI VALCÁRCEL LÓPEZ   SNM- 52  01:05:14 SERVIOCIO NIGRAN
158 239 BENJAMIN MARQUEZ PEREZ   MAM- 92  01:05:16   PONTEAREAS
159 493 EDUARDO MENDEZ VAZQUEZ   MAM- 93  01:05:17 ESPRINTES OURENSE VIGO
160 210 DAVID RAMOS VIEITEZ   MAM- 94  01:05:19   VIGO
161 254 ELISEO ARZA PARRACIA   MAM- 95  01:05:22   VIGO
162 249 ALBERTO GUISANTES BATAN   SNM- 53  01:05:24   CAMPOSANCOS ( A GUARDA)
163 578 JULIO ÁLVAREZ ESTÉVEZ   MAM- 96  01:05:24   VIGO
164 47 SOFÍA FREAZA OTERO F- 7 SNF- 5  01:05:25 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
165 274 ELIODORO GIL LORENZO   MAM- 97  01:05:26   VIGO
166 543 JAVIER GONZÁLEZ LÓPEZ-MOSQUERA   MAM- 98  01:05:30   PONTEVEDRA
167 229 PABLO CERQUEIRA PEQUEÑO   SNM- 54  01:05:38   EL ROSAL
168 587 CARLOS CID COELLO   MAM- 99  01:05:39   VIGO
169 516 XOSÉ MANUEL CARRERA CARRERA   MAM- 100  01:05:39 TANINOS RUNNERS PONTEAREAS PONTEAREAS
170 264 SALVADOR BURGUERA RODRIGUEZ   MAM- 101  01:05:42   O PORRIÑO
171 59 BERNARDO CARRERA GIRALDEZ   MAM- 102  01:05:45 RUNNING LUSEKELO GONDOMAR
172 51 DIEGO GÓMEZ CARROS   MAM- 103  01:05:49 PAZOS&BUGALLAS A GUARDA
173 467 JESUS VILLAR ESTEVEZ   MBM- 8  01:05:51 CLUB ATLETISMO SAMERTOLAMEU MOAÑA
174 547 DAVID NOVO MARTÍNEZ   MAM- 104  01:05:56   RIBEIRA
175 66 VICTOR MARIÑO MENDEZ   MAM- 105  01:06:00 S.A. VAL MIÑOR GONDOMAR
176 487 DIEGO CARRERA COSTAS   SNM- 55  01:06:02 CLUB TRIATLON MAR DE VIGO VIGO
177 252 JUAN CERVIÑO SOUSA   MBM- 9  01:06:09   TOMIÑO
178 29 ALBERTO COSTAS PEREIRA   MAM- 106  01:06:12 C.S.C.R. BEADE VIGO
179 461 JAVIER FERNÁNDEZ SOBRINO   MBM- 10  01:06:12 CASTRELOS 20:30 VIGO
180 23 DIANA CAROLINA OLIVEIRA RUIVO F- 8 SNF- 6  01:06:14 ATLETISMO UNIVERSIDADE DE VIGO ANADÍA
181 124 SERGIO PEDROSA COSTAS   PJM- 2  01:06:22   BAIONA
182 135 IVÁN RODILLA ALVAREZ   MAM- 107  01:06:24   VIGO
183 87 JOSE A. REY NUÑEZ   MAM- 108  01:06:26   VIGO
184 287 CARMEN VADACE F- 9 SNF- 7  01:06:43    
185 452 FERNANDO ABREU FERNANDEZ   MAM- 109  01:06:43 C.A.R. MARISQUEIRO SALVATERRA DE MIÑO
186 559 DIEGO SECO LAMAS   MAM- 110  01:06:44   O BARCO DE VALDEORRAS
187 571 ALBERTO GARRIDO DAPONTE   MAM- 111  01:06:45   PONTEAREAS
188 217 JOSE CARLOS MERA RODRÍGUEZ   MAM- 112  01:06:47   PONTEVEDRA
189 156 NURIA DOMINGUEZ ASENSIO F- 10 MAF- 2  01:06:47   TUI
190 583 IAGO QUIROGA FERNANDEZ   MAM- 113  01:06:47   VIGO
191 237 ANTONIO LIÉBANAS BLANCO   MBM- 11  01:06:50   BAIONA
192 152 JAVIER GONZALEZ VERDE   MAM- 114  01:06:54   A GUARDA
193 173 ADRIÁN GÁNDARA LOMBA   PJM- 3  01:06:58   A GUARDA
194 456 NINO SAAVEDRA GAYOSO   MBM- 12  01:07:00 C.D. VAL DA RABEDA OURENSE
195 161 MANUEL ANGEL LOPEZ FERREIRO   SNM- 56  01:07:01   SANTIAGO DE COMPOSTELA
196 187 JOSE ANTONIO PEREZ GARCIA   MAM- 115  01:07:03   VIGO
197 462 BERNARDINO MATA MIRANDA   MAM- 116  01:07:06 CASTRELOS 20:30 VIGO
198 486 SALVADOR IZQUIERDO SALGUEIRO   SNM- 57  01:07:09 CLUB TRIATLON MAR DE VIGO VIGO
199 520 MARGA VILLAVERDE ROSALES F- 11 SNF- 8  01:07:09 TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDRA LOURIZAN-PONTEVEDRA
200 558 ALFONSO CODON VEGA   MAM- 117  01:07:11   VIGO
201 498 MANUEL FIDALGO IGLESIAS   MBM- 13  01:07:13 METROPOLITAN VIGO VIGO
202 44 MANUEL PÉREZ GÓNZALEZ   MBM- 14  01:07:15 COMESAÑA SPORTING CLUB MOS
203 215 EDUARDO  PÉREZ LAGO   MBM- 15  01:07:22   SALVATERRA DE MIÑO
204 545 JESUS EDUARDO PEREZ RODRIGUEZ   SNM- 58  01:07:23   PORRIÑO
205 303 BRAIS REAL SOMOZA   SNM- 59  01:07:25   VIGO
206 263 ANGEL ALONSO ARESES   MAM- 118  01:07:31   VIGO
207 304 MANUEL ALFREDO LORES GONZÁLEZ   MAM- 119  01:07:34   VIGO
208 80 JAVIER GIRÁLDEZ PIÑEIRO   SNM- 60  01:07:36 SERVIOCIO NIGRÁN
209 194 JOSE ANTONIO PÉREZ ALONSO   MAM- 120  01:07:40   A GUARDA
210 196 MARCOS FERNANDEZ OTERO   MAM- 121  01:07:44   A GUARDA
211 481 SANTIAGO SOLLA CRESPO   SNM- 61  01:07:45 CLUB DEPORTIVO PINARIUM MARÍN
212 457 FRANCISCO A. MALLO PÉREZ   MAM- 122  01:07:46 C.S.C.R. BEADE VIGO
213 20 JOSE MANUEL CONDE GONZALEZ   MBM- 16  01:07:46 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
214 69 LOLA MARTINEZ LOSADA F- 12 MAF- 3  01:07:48 S.A. VAL MIÑOR NIGRAN
215 16 PEDRO GONZÁLEZ BLANCO   SNM- 62  01:07:50   VIGO
216 226 JOSE ANTONIO ESTEVEZ DAVID   MAM- 123  01:07:51   GONDOMAR
217 73 ALBERTO SOTOS MARTINEZ   SNM- 63  01:07:53 SERVIOCIO VIGO
218 49 ANTONIO VAZQUEZ  VIDAL   MAM- 124  01:07:53 MÁISQUEAUGA VIGO
219 555 DAVID GONZALEZ RODRIGUEZ   SNM- 64  01:07:59   SALVATERRA DE MIÑO
220 541 MARIA JOSE RODAL RIAL F- 13 SNF- 9  01:08:02   MOAÑA
221 268 OSCAR PÉREZ RODRÍGUEZ   SNM- 65  01:08:02   MOS
222 218 IVÁN RAMILO ALONSO   SNM- 66  01:08:02   MOS
223 443 MANUEL GONZÁLEZ ALVAREZ   MAM- 125  01:08:04 ATLETISMO PORRIÑO GOIAN
224 163 MIGUEL ANGEL ROLO RODRIGUEZ   MAM- 126  01:08:04   MOS
225 266 MIGUEL PEREIRO BARCIELA   SNM- 67  01:08:06   MOS
226 255 DAVID VAZQUEZ RIVADULLA   SNM- 68  01:08:08   VIGO
227 148 CARLOS RUIZ GARCÍA   MAM- 127  01:08:09   POIO
228 546 MIGUEL IGLESIAS MARTÍNEZ   SNM- 69  01:08:16   VIGO
229 475 DAVID DAGÁ MIRAZ   MAM- 128  01:08:18 CLUB ATLETISMO TUI-THERMALIA TUI
230 538 DAVID GARABATOS BARCIELA   MAM- 129  01:08:24   VIGO
231 234 ANTONIO JAVIER HIDALGO FERNANDEZ   MAM- 130  01:08:24   VIGO
232 506 LUIS MARIÑO MENDEZ   MAM- 131  01:08:25 S.A. VAL MIÑOR GONDOMAR
233 225 RAMIRO PAREDES VARGAS   MAM- 132  01:08:26   VIGO
234 496 ALBERTO ARAMBURU GARCÍA-PINTOS   MAM- 133  01:08:32 GASTASUELAS TEAM PONTEVEDRA
235 310 JAVIER DOPAZO LOUZAN   MAM- 134  01:08:32 GASTASUELAS TEAM PONTEVEDRA
236 132 LEONARDO  TORREIO DOMINGUEZ   MAM- 135  01:08:35   A GUARDA
237 165 VICTOR M. GONZALEZ   SNM- 70  01:08:37   CANDEAN-VIGO
238 137 JUAN GOMEZ   SNM- 71  01:08:45   CANGAS
239 276 JOSE MANUEL RODRIGUEZ PEREZ   SNM- 72  01:08:47   CHAPELA - REDONDELA
240 30 DAVID COSTAS PEREZ   MAM- 136  01:08:48 C.S.C.R. BEADE VIGO
241 170 LUCAS GUTIÉRREZ DE LAS HERAS   SNM- 73  01:08:49   LALÍN
242 459 TERESA GONZALEZ NUÑEZ F- 14 MAF- 4  01:08:49 CASTRELOS 20:30 REDONDELA
243 37 BORJA CADILLA LOMBA   SNM- 74  01:08:53 CLUB DEPORTIVO SAN XEROME EMILIANI A GUARDA
244 168 MANUEL ÁLVAREZ RENDO   MAM- 137  01:08:54   TUI
245 224 VICTOR GOYÁS MARTINEZ   MAM- 138  01:09:01   A GUARDA
246 220 MONICA GONZALEZ ROCHA F- 15 MAF- 5  01:09:04   PORRIÑO
247 219 JAVIER BALIÑAS RIVEIRO   MAM- 139  01:09:05   PORRIÑO
248 500 JOSE ALVAREZ LORENZO   MAM- 140  01:09:16 RUNNING LUSEKELO VIGO
249 502 RAMIRO TABOADA GONZÁLEZ   MBM- 17  01:09:17 RUNNING LUSEKELO VIGO
250 508 MARI CARMEN COSTAS VALVERDE F- 16 MAF- 6  01:09:20 S.A. VAL MIÑOR GONDOMAR
251 201 LUIS MANUEL ALVAREZ DIEGUEZ   MAM- 141  01:09:20   CORUJO
252 269 JOSE CARLOS VILAR FERNANDEZ   MBM- 18  01:09:24    
253 186 MIGUEL A. BERMEJO FORMOSELLE   MAM- 142  01:09:30   VIGO
254 162 CESAR MACHO VARGAS   MBM- 19  01:09:32   SALCEDA DE CASELAS
255 155 JUAN C. VAQUEIRO FERNÁNDEZ   SNM- 75  01:09:33   SALVATIERRA DE MIÑO
256 242 CONCHI ADROVER PACHECO F- 17 SNF- 10  01:09:33   A GUARDA
257 123 CARLOS BAZ MAGALLANES   PJM- 4  01:09:33   A GUARDA
258 94 DAVID FERNÁNDEZ COSTAS   SNM- 76  01:09:37   PORRIÑO
259 572 NESTOR TOREA MOLEDO   MAM- 143  01:09:37   ESTEIRO
260 42 JOSÉ ANTÓN REY   MBM- 20  01:09:37 COMESAÑA SPORTING CLUB VIGO
261 563 JOSE DANIEL GONZALEZ DOMINGUEZ   SNM- 77  01:09:39   O PORRINO
262 138 DIEGO PAZOS OTERO   SNM- 78  01:09:41   SANXENXO
263 573 INMA RODRIGUEZ FERREÑO F- 18 MAF- 7  01:09:45   POIO
264 575 JUAN JOSÉ ILLÁN LÓPEZ   MAM- 144  01:09:46   POIO
265 62 GORI MENDEZ RODRÍGUEZ   MBM- 21  01:09:51 RUNNING LUSEKELO MOS
266 277 FRANCISCO JAVIER RIVERO ALONSO   SNM- 79  01:09:54   O ROSAL
267 544 JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ ESTÉVEZ   MAM- 145  01:09:54    
268 238 DAVID HEREDIA   SNM- 80  01:09:55   VIGO
269 39 JULIO MARTINEZ   MAM- 146  01:09:58 CLUB TRIATLON MORRAZO MOAÑA
270 150 SILVIA CASAL DOMINGUEZ F- 19 SNF- 11  01:10:01   SALVATERRA DE MIÑO
271 539 PABLO NÚÑEZ LÓPEZ   SNM- 81  01:10:01   MARÍN
272 159 JORGE MARTÍNEZ RODRÍGUEZ   PJM- 5  01:10:07   A GUARDA
273 102 DOSITEO AMOEDO GONZALEZ   MAM- 147  01:10:18   REDONDELA
274 258 BRUNO FERNÁNDEZ LORES   MAM- 148  01:10:18   O GROVE
275 28 MARIO OTERO DÍAZ   MAM- 149  01:10:32 C. ATLETISMO RIA DE AROUSA SANTIAGO DE COMPOSTELA
276 504 LUIS COSTA FERRER   MBM- 22  01:10:37 S.A. VAL MIÑOR NIGRÁN
277 4 CRISTIAN MONROY MONTENEGRO   MAM- 150  01:10:42 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
278 81 JAIME SUAREZ MARTINEZ   SNM- 82  01:10:42 SERVIOCIO BAIONA
279 50 DANIEL RODRIGUEZ COSTAS   SNM- 83  01:10:44 METROPOLITAN VIGO VIGO
280 505 RAFAEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ   MBM- 23  01:10:44 S.A. VAL MIÑOR A GUARDA
281 431 FERNANDO OTERO RAMIREZ   MAM- 151  01:10:46 A BOUZA SPRINT VIGO
282 562 ROGELIO MANUEL PEREZ MIÑONES   MAM- 152  01:10:49   A CORUÑA
283 199 OSCAR POMBAL ARMAN   SNM- 84  01:10:53   O ROSAL
284 133 PEDRO FUENTE LOPEZ   MAM- 153  01:10:58   NARÓN
285 166 ZOILO MARTINEZ ANAYA   SNM- 85  01:11:00   ALBACETE
286 227 ANDRES GABIAN ROSELLO   PJM- 6  01:11:02   VIGO
287 143 SERGIO DA SILVA ROCHA   MAM- 154  01:11:02   A GUARDA
288 2 FÉLIX ÁLVAREZ RODRIGUEZ   MBM- 24  01:11:03 ALEJANDRO GÓMEZ BAIONA
289 478 MARÍA JESÚS GÓMEZ GONZÁLEZ F- 20 MAF- 8  01:11:05 CLUB ATLETISMO TUI-THERMALIA TOMIÑO
290 212 MIGUEL MELON SARMIENTO   SNM- 86  01:11:06   NIGRAN
291 401 JOSE LUIS SIMOES FERNÁNDEZ   MBM- 25  01:11:07 ALEJANDRO GÓMEZ VIGO
292 136 CESAR RODRIGUEZ FOLGAR   MAM- 155  01:11:07   PORRIÑO
293 74 ISAAC CABRAL ALONSO   SNM- 87  01:11:09 SERVIOCIO VIGO
294 448 ALBERTO LORES PEREZ   MBM- 26  01:11:11 ATLETISMO VIGO RAMALLOSA
295 63 JOSE MANUEL RIVEIRO MARTINEZ   MAM- 156  01:11:14 RUNNING LUSEKELO VIGO
296 61 CELSO EMILIO PEREIRA PEREZ   MAM- 157  01:11:14 RUNNING LUSEKELO VIGO
297 458 ISAAC MARTINEZ CHOUZA   MAM- 158  01:11:17 CASTRELOS 20:30 GONDOMAR
298 179 DAVID SUAREZ DAPENA   PJM- 7  01:11:24   PONTEVEDRA
299 79 ANGEL GIRÁLDEZ PIÑEIRO   SNM- 88  01:11:28 SERVIOCIO NIGRÁN
300 164 ARSENIO RODRIGUEZ ALONSO   MAM- 159  01:11:32   NIGRAN
301 565 MARCOS ARAMBURU GARCÍA-PINTOS   MAM- 160  01:11:32   PONTEVEDRA
302 211 JUAN CARLOS GARCÍA GARCÍA   MAM- 161  01:11:33   MOS
303 445 SANDRA SOBREIRA OTERO F- 21 PJF- 2  01:11:33 ATLETISMO PORRIÑO PONTEAREAS
304 177 JOAQUIN GONZALEZ FRANCO   MAM- 162  01:11:35   LA GUARDIA
305 430 MARIA OTERO RAMIREZ F- 22 MAF- 9  01:11:37 A BOUZA SPRINT VIGO
306 525 MANUEL SOTO LOPEZ   MAM- 163  01:11:39 WHERE IS THE CHANDAL? VILAGARCIA DE AROUSA
307 140 ANTONIO ENRIQUE RODRIGUEZ SOBRINO   MAM- 164  01:11:39   A GUARDA
308 551 JORGE URBANO MARTINEZ   SNM- 89  01:11:40   VIGO
309 564 RAQUEL ZAPATA RODRIGUEZ F- 23 SNF- 12  01:11:43   VIGO
310 568 ANTONIO DOMÍNGUEZ RIAL   SNM- 90  01:11:43   VIGO
311 126 JAVIER FUERTES BLAS   SNM- 91  01:11:44   VIGO
312 129 DIEGO TRONCOSO CASAL   SNM- 92  01:11:55   PONTEAREAS
313 116 ANTONIO SANCHEZ AMEZ   MAM- 165  01:11:59   VIGO
314 271 ENRIQUE ALONSO COMESAÑA   MAM- 166  01:12:00   VIGO
315 31 DANIEL GARRIDO FERNANDEZ   MAM- 167  01:12:00 CASTRELOS 20:30 VIGO